MÖBLER / Bord / Bord 11143077
nr 1114 3077
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Bord, Carl Malmsten (1888-1972), diameter: 110 cm, höjd: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 juni 2017
kl 19:23:59
1.000 kr
1.100 kr